Koncert charytatywny na rzecz Zuzanny Koszałka

2013-04-29 12:00

Koncert charytatywny na rzecz Zuzanny Koszałka, podopiecznej Fundacji Matio odbędzie się
w dniu 20 czerwca 2013 (czwartek) godz. rozpoczęcia - 18.00; godz. zakończenia ok. 20.00-20.30 na auli Gim. Nr 1 w Tczewie.
 
Artyści i wolontariusze są proszeni o zgłoszenie swojego udziału już od dziś na adres: zuzannakoszalka@gmail.com . Zgłoszenie musi zawierać:  imię i nazwisko uczestników, numer telefonu, adres e-mail, skype w celu skontaktowania się organizatora i ustalenia szczegółów. Można wysłać informacje w pliku Word lub w treści wiadomości e-mailowej. Organizator skontaktuje się w maju.
 
Prosimy także o wskazanie propozycji repertuaru: śpiewanych piosenek, odgrywanych scen teatralnych, itp. Ostateczny kształt repertuaru, a także podanie terminu prób - będzie ustalone na spotkaniach z artystami.
 
Prosimy o dokładne przemyślenie swojego udziału, ponieważ wycofanie się z koncertu może spowodować liczne komplikacje dla organizatorów.
 
Organizacja jest nadal w toku. Jednakże otrzymaliśmy już zapewnienie ze strony Fundacji Matio, że impreza na pewno się odbędzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać na w. w. adres e-mail: zuzannakoszalka@gmail.com. 
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Małgorzata Mincer
Współorganizator
 

 

—————

Powrót


Kontakt

Administrator strony


Pobierz ulotkę:

PLAKAT - prośba o wpłacanie 1 proc..docx (171340)

ulotka - prośba o wpłacanie darowizn.docx (170692)

ulotka 1 proc. 2 w 1.docx (217712)

Pobierz darmową Gazetę MATIO:

Kwartalnik <---------

Fundacja po raz drugi wydała gazetę wyjaśniającą istotę choroby i zakres pomocy potrzebnej chorym. Czytaj i pomagaj :)

Gazeta MATIO <-------